top of page

Create Your First Project

Start adding your projects to your portfolio. Click on "Manage Projects" to get started

Kovoobrábění

Firma Jan Hefner-PROGRES je firma s více než dvacetiletou tradicí v oblasti opracování železničního kolového materiálu, tj. železničních monobloků, kotoučů a obručí.

CNC stroje obsluhuje ve čtyřsměnném provoze cca 60 pracovníků.

Kapacita opracovaných výrobků železničních monobloků, obručí, kotoučů, tramvajových obručí, ložiskových kruhů a armatur je okolo 2000ks za měsíc dle složitosti výrobků.

Spolupracujeme s firmami BONATRANS GROUP a.s., MSA Dolní Benešov, Vítrovice Gearworks a.s., Bohemia Rings s.r.o., Slévárny Třinec a.s., Triangolo s r.o.,,WALBO RAILWAY s.r.o.

Nedestruktivní zkoušení na opracovaných výrobcích nám provádí sesterská firma RETURN TRADE s.r.o. Operátoři firmy vlastní osobní certifikáty level I,II pro zkoušení UZ, MG a Rentgen.

Obě firmy jsou certifikovány dle ČSN EN ISO 9001:2016 u společnosti TÜV SÜD Czech s.r.o.

Zákaznické audity proběhly od německých železnic (DB), švédských železnic (SJ), anglických drah, českých (ČD) a slovenských (ŽSR) drah.

Finální přejímky opracovaných, zkontrolovaných a natřených výrobků probíhají za účasti přejímacího orgánu jednotlivých železnic přímo v našem výrobním závodě.

Připravujeme vybudování vlastního školícího centra vybaveného moderní výukovou technikou. V tomto centru ve spolupráci s odborným učilištěm a rekvalifikačními centry budeme zajišťovat další odborný růst zaměstnanců. Tak, abychom mohli našim zákazníkům nabídnout ještě lepší výsledky při zkvalitnění spolupráce.

logo.png
bottom of page