top of page

Create Your First Project

Start adding your projects to your portfolio. Click on "Manage Projects" to get started

Personální agentura

Jsme držiteli rozhodnutí Ministerstva práce a sociálních věcí v oblasti zprostředkování zaměstnání. Nabízíme komplexní služby v oblasti lidských zdrojů získané dlouholetými zkušenostmi v poskytování komplexních personálních služeb a znalostmi aktuální situace na trhu práce. Služby naší společnosti jsou určeny klientům z řad podniků a organizací nebo zájemcům o zprostředkování zaměstnání.

Naším cílem je spokojený zákazník, který se na nás opakovaně obrací, poskytování co nejkomplexnějších služeb, vybudování dlouhodobé spolupráce, abychom co nejlépe poznali firemní kulturu zákazníka a tím mohli nalézt nejvhodnější pracovníky a nejvhodnější řešení pro zákazníka.

Zajišťujeme veškerý personál od dělníků – pracovníků na jednoduché dočasné práce i odborných řemeslníků, přes administrativní pracovníky a střední management a to ve všech oborech.

Díky vysoké profesionalitě získáváme pro naše partnerské firmy, které kladou vysoké požadavky na odbornost, komunikativnost i loajalitu zaměstnanců, pracovníky s požadovaným profilem, kvalifikací i zkušenostmi.

logo.png
bottom of page