Věrnostní program - Jan Hefner PROGRES BOHUMÍN - kovoobrábění,doprava,prodej olejů,pohonných hmot 

Příprava na ISO 9001 Věrnostní program Životní prostředí

Co je nového

NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK - řidič MKD

13.6.2018 /

čtěte více

OBRÁBĚČ KOVŮ

13.6.2018 /

čtěte více

PŘÍJMEME ŘIDIČE MKD - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK

19.9.2014 / Přijmeme do hlavního pracovního poměru řidiče pro MKD, destinace D,F,GB,A,B, Esp. Požadujeme řidičské oprávnění sk. C,E, zdravotní způsobilost, profesní průkaz, praxe min. 1 rok. Nabízíme zázemí stabilní firmy s dlouholetou tradicí, zajímavé finanční hodnocení a náborový příspěvek, nová a zánovní vozidla. Bližší informace zájemcům poskytne personalista, případně vedoucí střediska Doprava a spedice. Nástup možný ihned

Mazací plány

Věrnostní program

  • Věrnostní program
    Za každé tankování pohonných hmot do osobního automobilu nad 20 litrů obdrží zákazník jeden bod. Při tankování do nákladního automobilu obdrží zákazník jeden bod za každých natankovaných 50 litrů phm. Po předložení kartičky se 14-ti body dostane slevu 100 Kč na další nákup phm nebo na nákup v přidruženém šopu. Slevy za vyplněné karty lze sčítat (např. při odevzdání tří vyplněných karet získá zákazník slevu 300 kč)

  • Losování o plnou nádrž phm
    Každý zákazník, který natankuje do svého osobního automobilu více než 20 litrů phm je zařazen do losovacího osudí o plnou nádrž phm zdarma. Stačí vypsat losovací lístek a vhodit jej do losovacího osudí, který je u obsluhy čerpací stanice. Losuje se pravidelně 15. v měsíci!

Copyright © 2008 - 2019 Jan Hefner - Progres | Osobní údaje