Služby - Jan Hefner PROGRES BOHUMÍN - kovoobrábění,doprava,prodej olejů,pohonných hmot 

Příprava na ISO 9001 Věrnostní program Životní prostředí

Co je nového

NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK - řidič MKD

13.6.2018 /

čtěte více

OBRÁBĚČ KOVŮ

13.6.2018 /

čtěte více

PŘÍJMEME ŘIDIČE MKD - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK

19.9.2014 / Přijmeme do hlavního pracovního poměru řidiče pro MKD, destinace D,F,GB,A,B, Esp. Požadujeme řidičské oprávnění sk. C,E, zdravotní způsobilost, profesní průkaz, praxe min. 1 rok. Nabízíme zázemí stabilní firmy s dlouholetou tradicí, zajímavé finanční hodnocení a náborový příspěvek, nová a zánovní vozidla. Bližší informace zájemcům poskytne personalista, případně vedoucí střediska Doprava a spedice. Nástup možný ihned

Mazací plány

Personální agentura

Jsme držiteli rozhodnutí Ministerstva práce a sociálních věcí v oblasti zprostředkování zaměstnání. Nabízíme komplexní služby v oblasti lidských zdrojů získané dlouholetými zkušenostmi v poskytování komplexních personálních služeb a znalostmi aktuální situace na trhu práce. Služby naší společnosti jsou určeny klientům z řad podniků a organizací nebo zájemcům o zprostředkování zaměstnání.

Naším cílem je spokojený zákazník, který se na nás opakovaně obrací, poskytování co nejkomplexnějších služeb, vybudování dlouhodobé spolupráce, abychom co nejlépe poznali firemní kulturu zákazníka a tím mohli nalézt nejvhodnější pracovníky a nejvhodnější řešení pro zákazníka.

Zajišťujeme veškerý personál od dělníků – pracovníků na jednoduché dočasné práce i odborných řemeslníků, přes administrativní pracovníky a střední management a to ve všech oborech.

Díky vysoké profesionalitě získáváme pro naše partnerské firmy, které kladou vysoké požadavky na odbornost, komunikativnost i loajalitu zaměstnanců, pracovníky s požadovaným profilem, kvalifikací i zkušenostmi.

Copyright © 2008 - 2019 Jan Hefner - Progres | Osobní údaje