Služby - Jan Hefner PROGRES BOHUMÍN - kovoobrábění,doprava,prodej olejů,pohonných hmot 

Příprava na ISO 9001 Věrnostní program Životní prostředí

Stránky jsou v rekonstrukci.
Připravujeme pro Vás novou webovou prezentaci.

Co je nového

PORUCHA PEVNÉ TELEFONNÍ LINKY

24.1.2023 /

čtěte více

VOLNÁ POZICE - ŘIDIČ C+E

18.6.2021 /

čtěte více

VOLNÁ POZICE - OBRÁBĚČ KOVŮ

18.6.2021 /

čtěte více
Mazací plány

PERSONÁLNÍ ODDĚLENÍ - NÁBOR ZAMĚSTNANCŮ

Tel.: 606 794 163
E-mail: holan.personal(zavinac)progres-hefner.cz

Personální agentura

Jsme držiteli rozhodnutí Ministerstva práce a sociálních věcí v oblasti zprostředkování zaměstnání. Nabízíme komplexní služby v oblasti lidských zdrojů získané dlouholetými zkušenostmi v poskytování komplexních personálních služeb a znalostmi aktuální situace na trhu práce. Služby naší společnosti jsou určeny klientům z řad podniků a organizací nebo zájemcům o zprostředkování zaměstnání.

Naším cílem je spokojený zákazník, který se na nás opakovaně obrací, poskytování co nejkomplexnějších služeb, vybudování dlouhodobé spolupráce, abychom co nejlépe poznali firemní kulturu zákazníka a tím mohli nalézt nejvhodnější pracovníky a nejvhodnější řešení pro zákazníka.

Zajišťujeme veškerý personál od dělníků – pracovníků na jednoduché dočasné práce i odborných řemeslníků, přes administrativní pracovníky a střední management a to ve všech oborech.

Díky vysoké profesionalitě získáváme pro naše partnerské firmy, které kladou vysoké požadavky na odbornost, komunikativnost i loajalitu zaměstnanců, pracovníky s požadovaným profilem, kvalifikací i zkušenostmi.

Copyright © 2008 - 2023 Jan Hefner - Progres | Osobní údaje